Bawialnia

Nasza bawialnia powstała z potrzeby stworzenia miejsca atrakcyjnego dla dzieci – szczególnie tych najmłodszych, ale także ich opiekunów. Duża, otwarta przestrzeń, wypełniona zabawkami najwyższej jakości oraz drewnianymi konstrukcjami, ma umożliwić jak najbardziej samodzielną, bezpieczną i kreatywną zabawę. W założeniu miejsce to ma stymulować dziecko, a nie przebodźcowywać. Stonowane kolory, zabawki sensoryczne i edukacyjne czy muzyka, dobór tych elementów podporządkowany jest idei, by i dla dziecka i dla rodzica był to dobry, wartościowy wspólny czas.

U nas dziecko poprzez zabawę rozwinie motorykę małą i dużą, umiejętności społeczne – zabawy w odgrywanie ról, a to wszystko w bardzo estetycznym otoczeniu wizualnym i muzycznym. Mamy nadzieję, że w naszej bawialni Twoje dziecko będzie po prostu szczęśliwe, a Ty spędzisz z nim dobry czas lub chwilę odpoczniesz przy kawie, spotkasz się z przyjaciółmi czy załatwisz coś, na co zwykle brakuje czasu.

Jeśli nasza koncepcja Ci się podoba, to zapraszamy do nas! A jeśli jeszcze Cię nie przekonałyśmy, zachęcamy do przejścia do galerii… być może tam wątpliwości zostaną rozwiane 😉

CENNIK

W tygodniu 1 godz.

22 zł

Weekend 1 godz.

24 zł

Rodzeństwo: 50% taniej za kolejne dziecko/dzieci
Każda kolejna godzina to: 18 zł w tygodniu, 20 zł w weekendy